tutorials

EVA foam - obchody

25. června 2014 v 10:53 | Malá Miki
Naprosto dokonalý materiál na brnění, se kterým se lehce pracuje a nevyhodíte za něj tisíce - EVA foam, u nás se s ní častěji setkáte s názvem moosgummi či pěnovka. Je to "pěnová guma", ze které se vyrábí například plovací vesty a další věci na plavání, karimatky, cvičební pomůcky, různé hračky pro děti..

Cosplay Essentials - Šití

24. června 2014 v 10:40 | Malá Miki
Konečně nový článek, tentokrát na téma - Cosplay Essentials - Šití aneb Nezbytnosti k šití cosplayů. Plánuji i essentials na kraftění, úpravu paruk, make-up, apod., takže snad něco přibude :).
Tentokrát jsem psala základní věci i anglicky, sice nedoufám, že si někdo z mých zahraničních fanoušků bude číst články na mém blogu, ale třeba to může někomu pomoci, když bude třeba něco hledat na zahraničních stránkách :).

Coscard - návod

11. ledna 2014 v 13:37 | Malá Miki
Co je to coscard?
Coscard je složené ze slov cosplay a card, tedy karta cosplayera, visitka. Používá se hlavně v zahraničí, kde na conech potkáváte spousty lidí a je jednodušší si předat již předtištěnou kartičku s kontaktem a fotkou, než abyste si zapisovali jejich přezdívky či si je jen pamatovali.
 
 

Reklama
Flag Counter