občas i kreslím

Adventure Time

30. prosince 2013 v 22:22 | Malá Miki
Bohužel mi nejde vložit pokémonní style meme, takže jen Adventure time:

Party at Gatsby's

28. prosince 2013 v 15:30 | Malá Miki
Tak. Po několika měsících jsem obrázek konečně dokončila. Umazala jsem obličeje, protože se mi to víc líbí bez nich. Ne, že by se mi to opravdu líbilo, ale nez nich je to alespoň trošku lepší.
V téhle verzi ho mám v počítači už dlouho, jen jsem musela upravit světlo a barvy, přidat pár perel, peříček a smazat ty obličejíky, aby se na to mohlo dát koukat.. Nevím, proč mi to trvao tak dlouho..

Návrh sweet lolita šatů

28. prosince 2013 v 11:51 | Malá Miki
Jednou si je ušiju >.>..

Něco starého

8. srpna 2013 v 18:27 | Malá Miki
Koečně jsem se odhodlala oskenovat pár starých obrázků ještě ze základky, takže tady je máte.. Poslední tři jsou školní práce na střední..
Za maskou (2006)

Poníci

8. srpna 2013 v 17:33 | Malá Miki
Obrázek asi rok starý, ale teprve před týdnem překreslený do digitální podoby.
Poníci, když byli malí.

Party at Gatsby´s

14. července 2013 v 16:43 | Malá Miki
Ne, něco jako anatomie mi nic neříká :D, proto je ta krátkovlasá trošku zrůdička :D. Snažím se kreslit častěji dež do teď, ale pořád na to nějak kašlu, takže se vůbec nezlepšuji.. i když na obrázek po víc jak půl roce nekreslení dobrý, ne? :D
Snad ho někdy vybarvím a dodělám obličeje, ale bojím se, že to zkazím t_t...
Střihy oblečení, účesy, šperky a doplňky jsem se inspirovala různě na Internetu, něco vymyslela, něco vzala z filmu.. :). Prostřední šaty jsou teda vymyšlené celé, ale nápad ukradený z filmu :D. Boty obkreslené z katalogu z 20s :D. Nechtěla jsem kreslit "typické" oblečení z dvacítek jako třeba tohle.
 
 

Reklama
Flag Counter