cosplayování

Odkazy na mé stránky s cosplayi

17. května 2013 v 12:20 | Malá Miki
Momentálně žádnou stránku vyloženě jen o cosplayi nemám, nejvíc toho asi píšu sem, potom na facebook, twitter, pár věcí na tumblr. (odkazy v menu)
Plánuju si založit stránku na fb, ale to asi až po Natsuconu - 23.-25. srpna, protože teď si přijdu trošku lame, abych to všem cpala ještě na fb :D.
Ale klidně mi můžete vymyslet název :D.

Má cosplay komunita, kde se bavím o cosplayi

17. května 2013 v 12:15 | Malá Miki
Moc nevím, jak mám tuhle otázku pochopit, v žádné cosplay komunitě ani skupině nejsem (když teda nepočítám naši poníkovskou skupinku či Pottermorovskou, ale to jsou spíš skupinky přátel, které baví to stejné), o cosplayích celkově se moc nebavím, ale když už, tak většinou s Arisu nebo Ayaku, občas s hintzákem :D. Ayaku mi třeba hodně pomohla odkazy na křídla pro Kuroyukihime :), i když jsem je nestihla :DD. Jinak asi nevím, co k tomu říct :). Do mé cosplay komunity asi patří všichni cosplayeři, se kterými se bavím :D.

Můj poslední cosplay

21. dubna 2013 v 18:51 | Malá Miki
Můj úplně poslední cosplay, který jsem měla na sobě, byla Derpy Hooves na Akiconu 2012 a budu ji mít i na Animefestu, ale musím jí udělat pořádný upgrade - už mám vymyšlený nový účes, nejspíš si nechám i to šedé tričko s cutie mark, ale zbytek úplně změním. Snad, lenost je zlo :D.

Hotové cosplaye

2. dubna 2013 v 7:22 | Malá Miki
6-8, nevím, co se dá počítat jako cosplay a co ne :D, ale už jsem skončila s fází, kdy jsem na jednom conu měla jen jeden cosplay, teď mám na každý den jiný, takže budou přibývat mnohem rychleji :), tenhle rok aspoň pět :D.

Můj první cosplay

1. dubna 2013 v 22:19 | Malá Miki
Můj úplně první cosplay byla Amu Hinamori z anime Shugo Chara, který jsem na sobě měla na Animefestu 2010 - celé tři dny, protože se mi na ostatní oblečení vylila ústní voda a všecho se obarvilo lehce do modra a vážně hrozně smrdělo :D.
Byl to vážně hoodně lame cosplay, nikde není ani žádná fotka. Sako jsem sehnala v sekáči asi za padesát korun, košili taky, sukni a návleky mi pomohla ušít babička, pásek mi půjčila kamarádka a nejspíš jsem k tomu měla nějaké tenisky? Samozřejmě jsem byla bez paruky, doplňků.. Někdy zkusím znovu vyfotit, ale nevím, no :D.
Jsem zlá, ale i tak jsem si myslela, že můj cosplay je lepší než kostým jedné holčiny se stejnou postavou, která byla náhodou v cosplay soutěži t_t. Asi si to myslím do teď. Hmm..

30ti-denní cosplay challenge

1. dubna 2013 v 22:01 | Malá Miki
Uuhm, ještě jsem nedokončila tu předchozí, ale tak co :D.

11tý Doktor (ženská verze) - vánoční speciál

16. prosince 2012 v 10:49 | Malá Miki

Zombie femOrochimaru

28. října 2012 v 13:40 | Malá Miki
 
 

Reklama
Flag Counter