Dny ubíhají..

28. prosince 2013 v 0:23 | Malá Miki |  šelma
..až moc rychle. Ani jsem se nenadála a končí další rok. Vše utíká rychleji než kdy dřív.. Nemohu uvěřit, že jsem s Egoistou už více než rok, přijde mi to podivné, nikdy jsem s nikým takhle dlouho nevydržela. Přišla první hádka, první problém, a ukončila jsem to. Nevím, co si o tom mám myslet. Dospěla jsem? Už nehledám dokonalý vztah bez chybičky? Hledala jsem jej vůbec někdy? Co se změnilo?
Nejspíš jsem dospěla. Utřídila si názory. Na druhou stranu věnuji mnohem více a více času svým koníčkům, což hraje proti mému vztahu s vysokou školou.. Je zkouškové a já vůbec nevím, co čekat. Jak budou zkoušky probíhat? Jak mě mohou zkoušet, když mi ani nepřišlo, že jsem se něco dozvěděla? Co jim jen budu povídat?
Za prosinec jsem byla v Ikei víckrát než za celý svůj život. A utratila nejspíš i víc peněz než za celý život. Dobře, to jre možná trošku přehnané, ale i tak.. Pokaždé jsem odjela s plnou Ikea taškou..
Pořídila jsem si nová světýlka na okno, spoustu svíček, lampičku, dózy, stojan na oblečení, stoličku, plyšáky..
Miki, The Hipster:Dokonce budu mít konečně i růžový pokoj.. Mám ráda růžovou, uklidňuje mě..
Pořídila jsem si i růžovou myš, památník, do kterého budu každého nutit, aby mi nakreslil.. V Nanu Nana cupcake dózu, v kiku voňavku s Disney princeznami, která voní jako bonbony, starodávné prsteny a cupcakes baňky.. Těším se, až se odstěhuji a budu mít svůj vlastní stromeček.. Ale to bude za dlouho.. Až po vysoké, jestli mě po tomto semestru nevyhodí..

Ve fotoaparátu mám nafocený každý kout Temiina obývacího pokoje a přijde mi to hodně divné.. Ale potřebovala jsem to na nachystání super tajné letní garden party v prosinci/oslavu narozenin.. Která se doufám moc povedla :).. A viděla jsem, jak se otevírá Ikea! Mám Ikeu moc ráda, moje peněženka ne.. Musela jsem si pořídit i zhášedlo na svíčky, abych se necítila jako rebel, když jsem je sfoukávala..
Po oslavě byly Pottermore Vánoce, které se snad také povedly.. Dostala jsem spoustu krásných dárečků, i od pár lidí, od kterých jsem to nečekala. Veselé bylo, že jsem jim ale dárky dala také.
Na Vánoce jsem koupila babičce žehličku a už jsem opravdu uvěřila, že ji bude používat, protože zněla opravdu nadšeně, ale ona o den později volala matce, že mi ji nechá do věna (výslužky, nebo jak se to jmenuje). Tím mi to celé zkazila. Člověk se snaží a potom z toho stejně nic nemá.
Od Egoisty jsem dostala knihu Vánoční říše od Joe Hilla, a nemohu se dočkat, až ji začnu číst. Jen na to nemám sílu.. Nesplnila jsem ani svoji challenge na goodreads, do padesáti přečtneých knih za tento rok mi jich chybí ještě dvanáct a to už opravdu nemám šanci stihnout.
Mám i plány na Silvestra, koupím si vodku, budu si dělat koktejly, jíst dortíky a brambůrky a obložené talíře a přitom koukat na staré filmy.. Protože od Nového roku se všechno změní. Snad. Poprvé.
Nakonec vám dám jednu radu - nechoďtě na storenvy, když máte zkouškové.
PS.: mám nápad na novou rubriku, která snad pomůže všem, kteří jsou neschopní ve vybírání, nakupování či balení dárků :).. a nejspíš ještě jednu - s trošku kontroverznějšími rozhovory s cosplayery.. Ale to se ještě uvidí.. 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El El | Web | 28. prosince 2013 v 8:56 | Reagovat

Taky si myslím, že to letí..a Ikeu? Tu miluji:-P

2 Adamová Adamová | Web | 28. prosince 2013 v 9:59 | Reagovat

Jojo, utíká to strašně rychle a zvlášť starým lidem.

v Ikei, nevím jak to mám skloňovat(:D) jsem nebyla už pěknou řádku let, nejsou penízky, ale každý rok si aspoň prohlížím nový katalog..

3 Haily Haily | Web | 29. prosince 2013 v 18:23 | Reagovat

Strašně rychle to letí, ale já jsem s rokem 2013 vlastně spokojená. Ne, že bych došla k nějaké obrovské změně, ale konečně jsem ty změny alespoň z části začala realizovat.. :D a příští tok musí být ještě lepší!!

Oslava Temi byla tak super n_n jsem opravdu ráda, že to tak hezky proběhlo a i Pottermore byl podle mě fajn.

Ty cupcaky jsou roztomiloučké! n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter