čtyři-jedna-osm-jedna

1. prosince 2013 v 3:56 | Malá Miki |  šelma
Mám strach. Zhasnout světlo. Jít spát. Ve čtvrtek ve 4:44 jsem mě probudila noční můra. Realistitější než kterákoliv předtím. Žádné příšery, nadpřirozené bytosti, ale prachobyčejný sériový vrah. Nejspíš budu mít ještě nějakou dobu v mysli zapsanou část jeho SPZ.. 4181, 4181, 4181. 4-1-8-1. Něco ve snu mě nutilo si ji zapamatovat a asi ji ještě dlouho nezapomenu.. Už jsem nemohla usnout, koukala jsem do tmy, poslouchala, jak mi buší srdce a jestli neuslyším nebo neuvidím něco divného. Musela jsem si rozsvítit a usnout u lampy.
V noci jsem několik hodin koukala do tmy a bála se. Potom mě přepadl špatný pocit, že nejsou zamknuté dveře. Bála jsem se je jít zkontrolovat. Další hodina. DVeře mi nedávaly spát.. Donutila jsem se je jít zkontrolovat. Samozřejmě byly zamknuté.
Včera jsem si rozsvítila všechny světýlka, abych usnula. Můžete hádat, co mi řekla matka dnes odpoledne - přijedu zítra.
Nechala mě tu samotnou ve dny, kdy se bojím snad nejvíc, a to jsem se bála spousty věcí. Znovu musím usínat celá zachumlaná do peřiny, aby mi šel vidět jen nos, nic jsem neslyšela a pevně zavřené oči, abych nic neviděla.
Nevím, kdy jsem s tímhle usínáním začala, ještě ve školce. Nevím proč. Posledních pár let jsem se toho pomalu zbavila. A teď je to zpátky.
Jsou čyři hodiny ráno. A já čekám na svítání, abych mohla jít spát. Ani nevím, čeho se tak bojím. Ale jsem strašně vyděšená. Lekám se každého nepatrného zvuku a zkoumám, odkud vyšel.
Ať už je světlo, ať už je světlo, ať už je světlo.. Prosím.
Asi mám problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter