Rudé drápy

4. října 2013 v 7:25 | Malá Miki |  šelma
Mrzne, chlad prochází mými zdmi. Vítr vane, listí tančí v nekonečných spirálách. Kouzelná lucerna ozařuje svět svým vlídným světlem, nade mnou se skví bílá nebesa a pohoří knih neustále roste. Melancholické písně zní v pozadí. Čas plyne jinak.


Za 23 dní mám odevzdat svoji první seminární práci v životě, zatím ani nevím, co to seminární práce je. Dostala jsem se na Masarykovu univerzitu. Tudíž zvládla maturitu. Jen nálada na napsání článku nebyla.. Mám krásné sešity.. S růžemi, puntíky, galaxiemi a třpytivými drahokami. Už bych do nich měla psát.. Jsem nemocná, nemohu chodit do školy. Ztratil se mi zimní kabát. Za úspěšnou maturitu jsem od babičky dostala víc peněz, než jsem kdy viděla. Od matky řev, že nemám uklizený pokoj. Od otce ani slovo. Už jsem se zmínila, že měl svatbu, o které jsem se dozvěděla noc před tím? Prý se mě snažil zkontaktovat. Těžko. Bydlí kilometr ode mne, opravdu těžké na zkontaktování.
Ještě se vrátím ke svatbám - v sobotu jsme Re zorganizovali rozlučkový večírek ve stylu pin-up, tedy spíš padesátých let, toho "sexy" tam zase tolik nebylo. Ujistila jsem se, že pizza šneci všem pořád chutnají, když mizeli z talíře pomalu dřív, než jsem je vytáhnula z trouby. Omlouvám se za následující photo spam a za výběr fotek, všechny jsou od Temi.
Po zápolení s nedostatkem růžových šatů v českých obchodech, jsme sehnaly světle růžové (čtěte lososové) v Reserved. Obchod, kam nechodím, protože je na mě drahý. Uvědomila jsem si, jakou dobu jsem si nekoupila nic nového na sebe. Několik měsíců. Jestli se tedy za nové nepočítá nakupování v second handech. V našem městě jich je pět. Jeden dětský, druhý trošku drahý, ale vždycky tam něco seženete, třetí levnější, ale v poslední době s malým výběrem, ve čtvrtém jsem už spoustu let nebyla a pátý je teď nový v novém obchodním domě, kam se možná podívám dneska. Což mi připomělo, že rubriku "úlovky" mám na fotky věcí (oblečení a doplňků a občas i něčeho jiného) ulovených ze second handů, ebaye či ve slevách. Jen jsem na to trošku zapomněla, ještě dnes tam přidám pár věcí, které jsem si koupila o prázdninách, včera a snad i dnes. Pořád sháním bílé bolerko, kožich, přehoz nebo něco podobného přes šaty na svatbu. Anglicky je to "shawl", český výraz jsem ještě neobjevila.
U maturity z českého jazyka a literatury jsem si vylosovala Utrpení mladého Werthera, ach ♥.
Na začátku září jsme zorganizovaly "Začátek školního roku/Miniturnaj ve Famfrpálu, proto následuje další photo spam:Také jsem byla na motivačním kurzu. Přemýšlím, v čem nás měl motivovat. Myslela jsem, že ve studiu. Ale namotivoval mě k projektu 365 - každý den vyfotit jednu fotku, která "vystihuje" váš den a někam ji nahrát - ancelstiere-e.tumblr.com, hraní Second life, založení linkedIn, prohledávání coursery, což je stránka s mnoha kurzy ze světových univerzit, a za každé dokončení nějakého kurzu dostanete certifikát od dané univerzity - je to bezplatné a spousta věcí se může hodit, jen musíte umět anglicky a najít si čas; prohedávání stránek s akcemi v Brně, víc blogovat (proto konečně píšu), koukat na zajímavá videa (třeba na stránce ted.com), trávit víc času na sociálních sítích a vlastně celkově prokrastinovat a nedělat věci do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter