Ráno

28. července 2013 v 11:03 | Malá Miki |  šelma
Mám ráda ten pocit, když jen tak ležím v čerstvě napuštěné vaně, zavřu oči, vdechuji ještě studený vzduch a nemusím nad ničím přemýšlet.
Naopak nemám ráda kostel, který máme přímo přes silnici. Každé nedělní ráno mě vzbudí zpěv. Možná se to některým zdá pěkné, ale já bych radši ještě spala.

Od posledního článku se udála spousta věcí. Úplnou náhodou jsem se dostala na focení s kamarádkami, téma bylo víly a pastel goth. Fotím se docela nerada a neumím pózovat a usmívat se, ale nakonec se mi i některé fotky líbí..
Pár dní potom jsme měly 90s párty, takže Pátý element, Pretty woman a Ospalá díra, spousta úžasných písniček, jídla a roztodivných módních kreací. Asi za čtrnáct dní bude 80s párty, strašně se těším na tu spoustu neonových barev, legin, návleků na nohy, vyfoukaných vlasů a výrazných rtěnek..


Také jsme se konečně s holkama všechny sešly a kuly pikle na Pottermore začátek školního roku. Bude to epické. Už jsem vymyslela a začala vyrábět úžasné nové kolejní nádoby na body, zpracovávat učebnice, vymýšlet článek do Denního věštce a dneska půjdu k řece nasbírat oblázky..
Máme ve městě pouť. Ne, že bych se chtěla svézt na kolotočích, ale každý rok si tam koupím spoustu sladkostí.
Někdy se musím vrhnout na shrnutí zimního a jarního čtení, skončila jsem na podzim a už je toho moc. Také se o některých nových knížkách rozepíšu v samostatnm článku, protože si zaslouží svůj vlastní.
Mám rozečtených asi dvanáct knížek, to je hrozné, vůbec se nemám k tomu nějakou dočíst.
V hlavě mi víří spousta nápadů na články, ale nikdy nejsem v náladě je napsat. Snad se překonám. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter