Under the iron sky

21. dubna 2013 v 18:44 | Malá Miki |  šelma
Ještě čtyřikrát půjdu do školy, než budu maturovat. Všechny výkresy do konstrukčního cvíčení jsem stihla odezdat do středy, výpočty a výkresy výztuže do stavebních konstrukcí jsem odevzdala v pátek, na projekt do ekonomiky (rozpočet, propočet, zařízení staveniště) jsem se ještě ani nepodívala. Možná zítra. Nejspíš by to ale nemělo zabrat moc času.
V pátek jsme psali test z pozemního stavitelství na hydroizolace, do kterého jsem snad napsala dost, abych dostala alespoň 3-4, protože tam zatím mám tři pětky a jednu čtverku a dost se bojím.
Je hrozné, že si učitelé mohou se studenty zacházet jak chtějí. Všechno jsem odevzdala, na pět to není, ale i tak můžu jen doufat, že mě k maturitě připustí, protože to záleží jen na tom, jestli chtějí nebo ne. Úžasné.
Za dva týdny mám příjimačky na vysokou a přemýšlím, jestli tam mám vůbec chodit.
Tak moc už chci mít tenhle týden za sebou a vědět, jak na tom tedy jsem, vrhnout se na cosplay, přestavět a vymalovat pokoj a konečně přečíst nějakou knížku, jelikož na mé 2013 reading challenge jsem už o čtyři knihy pozadu a hlavně se potřebuji schovat do jiného světa. Jsem ze školy úplně vystresovaná, pořád mám pocit, že se za chvilku rozbrečím nebo zhroutím, ale zatím se držím :D.
Nechápu své spolužáky. Testy, které píšeme v češtině jsou snad z páté třídy, ale naprostá většina dostane pětku nebo čtverku? Vůbec nepobírám, jak myslí. Otázka - napište základové slovo od slova "desátník" a oni napíšou "generál" nebo "vojín"?! Zabte mě. Přijdu si, že na tu školu vážně nepatřím.
V pátek bude mít kamarád narozeninovou oslavu na téma kriminálních organizací a byla jsem přiřazena do Yakuzy, tak jsem zvědavá :). Už se těším, protože nebudu muset nic řešit a snad si to užiju jako každý rok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter