Nothing

4. ledna 2013 v 16:12 | Malá Miki |  šelma
Chtěla bych jen klidně ležet ve tvém náručí, zatímco ty bys mě konějšivě hladil po paži a hrál sis s mými vlasy.
Chtěla bych necítit se tak osaměle, moci se vybrečet ve tvém objetí. Necítit se jako jedna z mnoha, ale výjimečně.
Ale to nemohu, já nejsem výjimečná, nejsem nic. Jedno velké hrozné nic.
Že už nemám tak modré oči, to jediné pěkné na mně? Vyplakala jsem si je, tak co. Už na mně nic, co by za něco stálo, nezbylo.
Chtěla bych vrátit čas. Udělat všechno znovu. Úplně jinak. Nemám ráda tenhle svět, tenhle život, na všechno máme jen jeden pokus. Nikdy se nedozvíme, jak by to dopadlo, kdyby jsem se rozhodli jinak. Bylo by lepší, kdybych ty špatné věci někomu řekla hned, když se staly? Bylo by lepší, kdybych si hrála na to, že mám všechny strašně ráda? Dokázala bych mu v tom zabránit, kdybych si ho víc všímala? Bylo by jednodušší, kdybych se chovala podle toho, jak chtějí ostatní? Bylo by lepší, kdybych tu vůbec nebyla? Kdybych se nenarodila a nezničila tím rodičům život? Nádherné vědět, že jste nechtění a museli se kvůli vám vzít.
Chtěla bych se nezabývat takovými věcmi, když s nimi stejně nic udělat nemohu, ale ono to nejde, přemílají se mi v hlavě, derou se na povrch, jsou jako dravá zvěř, která mě nenechá na pokoji. Nedokážu se jich zbavit, nedokážu zapomenout. Nedokážu odstranit svou špatnou stránku, všechno, co na mně ostatním vadí. J8 ani nevím, co jim na mně vadí. Všechno? Jsem nudná? Ošklivá? Hloupá?
Přicházím o kamarády, znovu a znovu, vždy si najdou někoho lepšího, zklamu je, přestanu je bavit, teď začali i umírat. Kluci se se mnou přestávají bavit, i když jsme si pár let rozumněli, ale oni zjistí, že s nimi nic mít nechci. Doháje, nemohu mít románek s každým, kdo by chtěl. Co na mně vůbec vidí? Možná jsem jiná, jiná než ostatní, ale už si neuvědomují, že jsem jiná v tom špatném smyslu. Nesnáším se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Temi Temi | 6. ledna 2013 v 18:58 | Reagovat

*hug* Vím, že je to hloupý komentář a tak, ale neboj, nejsi sama =) Snad to bude brzy lepší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter