Jak na Nový rok, tak po celý rok

1. ledna 2013 v 18:30 | Malá Miki |  šelma
18. den: V co věříš:
- v to, co vidím a občas ani nevidím.. napsala bych, že věřím v nadpřirozené bytosti, ale to by nebyla úplně pravda, já v ně doufám - nemyslím tím Santu Clause a podobně, ale čaroděje, víly, draky, prince na bílém koni ( ;D ).. tím pádem i příšery, démony a monstra, protože všechno musí být vyvážené.. ale říct, v co věřím.. v nic, všechno, sebe, nikoho, lidé to nejsou rozhodně, nevěřím v ně a nevěřím jim.. věřím ve spoustu věcí - ve své názory, v knihy, v to, že všechno bude lepší :)
Docela doufám, že tohle přísloví se mi vyhne. Sice oslava Silvestra s přáteli, trvající do tří ráno, je skvělá, ale když potom jen pět hodin ležíte vedle (ehm, ehm) přítele, vaši kamarádi kolem a vy koukáte do stropu, protože nemůžete usnout, už tak dobré není. Celé dopoledne se vám motá hlava kvůli únavě a depčíte kvůli smsce od otce /ikdyz si to nemyslis, tak te mam rad/, hahaa.. Potom celé odpoledne proležíte u počítače s pandí čepicí na hlavě a tlustém pleteném svetru, protože je doma otřesná kosa, jediné jídlo je kopa brambůrek, přestože jste už třetí den pořádně nic nesnědli, ale prostě nemáte chuť. Alespoň to zachrání knížka, což mi připomíná, že jsem zvládla svoji 2012 Reading challenge, kde jsem si zvolila přečíst za rok 50 knih a dokonce jsem i o dvě napřed, ale to jsem sem už možná psala.. Jen na pochlubení, jsou to tyhle:

Tenhle rok bych to z padesáti chtěla vytáhnout na sto, protože mi přijde, že vůbec nečtu, ale zatím jsem si do challenge napsala 70 a kdyžtak to zvednu.

P.S. už jsem vám říkala, že nenávidím ohňostroje?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti zdobené límečky?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter