Watercolour

27. listopadu 2012 v 22:39 | Malá Miki |  šelma
10. den: popiš svou první lásku a první polibek
- začneme první láskou, nevím, jestli mám popisovat takovou tu lásku ještě ze školky, ale nejspíš napíši o klukovi, kterého jsem opravdu milovala a tudíž ho pokládám za první lásku: viděla jsem ho jen pětkrát v životě, poprvé na AFku v květnu 2010, kdy jsem přijela do Brna, vůbec nevěděla, kde je nějaké kino Scala/sál B. Bakaly/hotel Continental, takže jsem se na Hlavním nádražím přidala k první divné skupince, kterou jsem uviděla, a tím to začalo - stál tam, středně vysoký, trochu pohublý a pobledlý, černé zvlněné polodlouhé vlasy, pronikavé světlé oči, roztomilý obličej, na sobě dlouhý černý kabát, pod kterým bylo vidět jen samé černé oblečení, a černé boty.. nevím, proč mě tak zaujal, ale od té doby, když uvidím někoho podobného na ulici, podlamují se mi kolena.. snad to přejde


- s prvním polibkem si nejsem jistá, nevím, jestli psát o první puse nebo opravdovém polibku, jelikož si to druhé moc nepamatuji, tak asi zůstanu u první pusy: školní výlet v deváté třídě, večer, většina lidí pila a kouřila (já vážně ne, neměla jsem to zapotřebí), a když se spolužačky dozvěděly, že jsem se s nikým nelíbala, řekly to spolužákům jeden se na mě vrhl, zalehl mě a strčil mi jazyk skoro až do krku, z pusy mu smrděl alkohol a cigarety a já myslela, že ho v nejblížší chvíli pozvracím.. vydržel tak asi pět minut, odvrátil se a řekl, že mi to jde, eh.. po téhe zkušenosti jsem se hoodně dlouho s nikým nelíbala a měla (a občas ještě mívám) z toho strach

Minulý týden jsme psali písemku z češtiny, o keré jsem nevěděla (a většina třídy taky ne), protože jsem chyběla, ale to učitelku nezajímalo, takže jsem se celou hodinu cpala čokoládou a smála se jí, dala mi pětku v závorce. Také jsme měli psát slohovku na téma "Můj adrenalinový zážitek", na tu jsem se vybodla, protože si na vyprávění ještě nevěřím a žádný adrenalinový zážitek jsem nezažila, takže si neumím představit, o čem bych psala.
V minulém testu spolužák napsal, že do májovců patří Karel Hynek Mácha.. eh, zasmáli jsme se mu, ale v dnešní písemce na májovce, lumírovce a ruchovce nadiktovala učitelka hned první otázku "Karel Hynek Mácha a všechno, co o něm víte", takže jsme strávili čtvrt hodiny hádáním a smíchem, sice Máchu známe ještě z minula, ale jde tu o princip, když se na něčem domluvíme, tak by to neměla porušit.


O víkendu jsem šla na poštu, kde jsem se půl hodiny trápila vyplněním složenky. Konečně jsem ji vyplnila, a když na mě vyšla řada, začal po mně úředník "nenápadně" pokukovat, říkal nervózní vtípky a musel dvakrát znovu vyplnit složenku (ano, i po mém snažení jsem ji vyplnila špatně), protože nedával pozor, na jaká čísla se dívá.. Po tomhle zážitku jsem se cítila.. pěkně? Docela mě to potěšilo, ale přišlo mi to divné.
Ještě divnější ale byl zážitek z dneška, když jsem šla utahaná a zmožená přes Vaňkovku, celá rozmazaná s mastnými vlasy a brýlemi, na všechny házela hnusné pohledy, a nejhorší jsem jsem vrhla po klukovi, který seděl na lavičce a na můj vkus mě moc sledoval. Ušla jsem asi deset kroků, kluk z lavičky mě doběhl, vyhrkl na mě, že se mu líbím, jestli bych nešla na kafe. Zajímalo by mě, proč první věc, kterou vždy řeknu je, že nepiju kafe ^^". Byla jsem dost zmatená, protože se mi nikdy nic podobného nestalo, takže jsem s ním nakonec šla. Dost často jsem se musela držet, abych se nerozesmála, protože úplně stejné triky na mě zkoušel asi před půl rokem někdo jiný a věděla jsem o tom, co ten kluk povídal, víc než on. Nakonec to ale byla docela fajn hodinka s dobrým kakaem. A je opravdu zajímavé zastavit cizího člověka a začít si s ním povídat.
Mám pocit, že něco není v pořádku. Nikdy se mi podobné věci nestávaly a přijde mi, jako by se na mně všichni domluvili.. Ale to se snad projevuje jen moje paranoidní stránka ^^".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

SuperWhoLock - kdo s koho:

Supernatural
Sherlock
Doctor Who

Komentáře

1 michalav michalav | Web | 27. listopadu 2012 v 22:53 | Reagovat

do pendulum som bola dávno dávno zaľúbená teraz už mi neprídu taký super ako niekedy  :)) ja som rada, že moja prvá najväčšia láska je ešte stále so mnou a dúfam že to tak aj nadalej bude, nechcela by som o tom rozprávať v minulom čase asi nikdy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter