Remember, remember the fifth of November

5. listopadu 2012 v 14:49 | Malá Miki |  šelma
4. den: Tvůj názor na náboženství:
- já osobně věřím v to, co vidím, ale ať si každý věří, v co chce, stejně jsou všechna náboženství jen o tom jednom - lidé věří v ochranu bohem/y a mají určitá pravidla, která by měli dodržovat, aby se nevzepřeli bohu/ům a dostali se do ráje.. ale nesnáším, opravdu nesnáším náboženské fanatiky, ať pořád dokola zmiňované muslimy, ale i křesťany, kteří jsou v mnohém horší, nebo jakékoliv jiné náboženství, vždy se najde nějaký idiot..

Dnes jsem byla zno v nemocnici, strávila jsem tam tři hodiny, jsem plná nějakého hnusného pití, které chutnalo jako roztok nemocničního pachu, o další ampulku krve lehčí, s obrovskou modřinou a rozpíchanou rukou, vypadám, jako bych fetovala... Nemám ráda doktory, fakt že ne..
Musela jsem se jít uklidnit nakupováním, s čím jsem strávila asi půl hodiny a stejně nesehnala všechno, kdo by řekl, jak je složité sehnat barvu na textil. Taky jsem zjistila, že na náměstí zavřeli dmko, protože na kraji města postavili ,,obchodní centrum,, a dmko udělali nové tam, jenže kdo by chodil dva kilometry do drogerie?!
Koupila jsem nějaké nitě a silonky na cosplay, bílou potahovací hmotu na dorty, fialový modelovací marcipán a roztomilé jedlé postavičky pand a hello kitty, takže na Akicon upeču naprosto ultimátní muffiny ^_^.. Strašně se Akiconu nemůžu dočkat, až zase uvidím tolik známých tváří, pokecám a popiji s nimi, ale doufám, že tento rok to nepřeženu jako minule xD.. ehm :D.. budu se hlídat.

Rozhodla jsem se k zásadní věci, pořád říkám, že musím zhubnout, ale nic pro to dlouhodobě nedělám, takže po té operaci, asi tak od prosince, začnu jednou týdně plavat, jednou týdně chodit do posilovny na intru, dvakrát týdně běhat a jednou týdně chodit někam na pilates či zumbu nebo něco takového, protože to se už nedá, za dva roky jsem přibrala asi patnáct kilo a je to vážně hodně vidět..

Mamka žádá o zvýšení alimentů a jelikož je mi osmnáct, ta si o ně musím žádat sama, takže mi od otce přišel krásný dopis - vyjádření k obžalobě, ve kterém je tolik lží, že to snad ani nejde, pomlouvá mně v něm, jak jen může, ale hlavněže nakonec napíše: i přes to všechno mám žalobkyni rád.. what? Já jeho ne.

Normáně takové věci neposlouchám, ale tenhle videoklip mně opravdu dostal, moc se mi líbí ty černobílé scény z Prahy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Potato Mrs.Potato | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 15:13 | Reagovat

Já právě budu taky tak rozklepaná :D jináč já natahuju pořád :D strašně se bojím :D .. A na jak dlouho si kupuješ čočky? Já je budu mít na půl roku právě že.. Ale je možný, že do toho brácha započítal i ty čtyři stovky a za to učení. Jináč nevím O.o

2 Mrs.Potato Mrs.Potato | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 15:26 | Reagovat

Už jsem myslela, že bych kupovala drahý čočky :D :D

3 Lillo Lillo | Web | 5. listopadu 2012 v 16:18 | Reagovat

S hubnutím tě podporuji :D :) Jen prosím zdravě...zdravě! :D

A s naboženstvím...já věřím ale přesně jak říkáš.Ne fanaticky taky to nemám rada.Hlavně ty,co vnucují své náboženství ostatním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter