Love is noise

18. listopadu 2012 v 13:29 | Malá Miki |  šelma
7.den: tvé znamení horoskopu, a jak si myslíš, že to sedí:
- štír.. no jasně, že to sedí :) štírka má být podle většiny charakteristik, které jsem četla, velmi intuitivní, silná osobnost, svůdná, hrdá, sebevědomá (dobře, v tomhle to moc nesedí), záleží jí na inteligenci, je dominantní, ale drží to na uzdě a předvádí se velice žensky a křehce, dokáže být zpupná a despotická, sarkastická a ledová, zuřivě nenávidět i vášnivě milovat, je upřímná a nezávislá, může vypadat nadřazeně a snobsky, dodržuje své vlastní zákony, ale i přes to jí záleží na tom, aby její partner měl hlavní slovo, má přirozený sklon ke kráse a systematičnosti, je velmi podezíravá, ale naprosto oddaná.. je toho moc, některé věci sedí méně, některé více, ale z větší části jsem typická štírka, bojte se mě :)


Ve středu jsem vycházela ze školy, když jsem od své kamarádky zaslechla, že zase někdo na naší škole zemřel, nevšímala jsem si toho, až se spolužák zmínil, že jsem ho prý znala. Zeptala jsem se tedy, kdo to byl, a dostala jsem nemilou odpověď. Jeden můj opravdu dobrý kamarád spáchal sebevraždu. Konec, všechno, co kamarád věděl. Ok, to nemůže být možné. I přesto se začnu tvářit smutně a koukám do země, v hlavě mi plujou myšlenky, že to určitě není pravda. Kamarádka plácne:,,Já jsem ráda, že ještě neumřel nikdo, koho znám já". Já na to:,,Ah.. hm.. tak to fakt dík.." a ona se na mne jenom utrhne:,,No tak sorry, no". Pardón? Ale takhle se kamarádka, která vám řekla, že jste její nejlepší kamarádka, chovat neměla ne? A když se potom na mě tvářila stylem "co ti sakra je", tak vás to jenom naštve..
Všechno má svou cenu, když jsem ve středu ráno řekla, že úterý byl jeden z mých nejlepších dnů v životě, oslavila jsem narozeniny na sraze s lidmi, které mám ráda, dostala jsem obrovskou knížku (Jméno větru), která mi udělala hroznou radost, protože má přes šestset stránek, takže mi nějakou dobu vydrží :).., a potom se ve čtvrtek dozvím, že se kamarád v ten den zabil, když jsem se naprosto nestoudně bavila a on mezitím měl takové problémy a ani se o nich nezmínil.. Docela mě to dostalo. V pátek na své oslavě mi bylo řečeno, že prý každý tvrdí, že se zastřelil, ale nikdo to neví jistě. V úterý má pohřeb, na který nemůžu, protože tou dobou už budu ležet v nemocnici.. Jsem naštvaná, až se vrátím do školy, budu se muset vyptat nějakého učitele, abych zjistila, jak to opravdu bylo..
Nejsem smutná, snažím se nad tím nepřemýšlet, protože vím, že když si to uvědomím, nejspíš se zhroutím. Mám jen zmatené pocity a prostě to nechápu. Vím, že si to musím uvědomit a smířit se s tím, ale ne teď, nejsem na to připravená, nikdo blízký mi ještě nezemřel. Vím, že se to bude stávat čím dál častěji a musím si zvyknout, že se takové věci prostě dějí, ale momentálně to prostě nedokážu pochopit a přijmout.
Jak jsem se už zmínila, v pátek jsem měla oslavu, těší mě, že někdo došel, přestože jsem tam naprostou většinu, které mám ráda ani nepozvala nebo nedošli, protože nemohli.. Ten večer jsem se prakticky chtěla jen opít. Moc se mi to nepovedlo, asi už jsem po Akiconu nějaká trénovaná.. Dárky mě ale moc potěšili, dostala jsem úžasného pandího plyšáka od Bennyho, další knížku (Lži Lockeho Lamory) od Morta, postavičku poníka (Cherry Berry) od Denči s Domkem, dort s Hello kitty od Sis, tři Merci (oni vážně všichni chtějí, abych ztloustla, nebo nevím), pár drobností a svou první láhev s vínem :). Dva spolužáci mi objednávali dárek, který bohužel nestihnul dojít, ale prý je nejlepší ze všech, tak jsem zvědavá.
Ah, teď jsem si uvědomila, proč jsem začala psát tenhle článek, měla to být úvaha nad tím, že opravdu nechápu, proč lidé píšou mrtvému člověku na timeline. To si jako myslí, že si to přečte? Že má tam, kde je, přístup k Internetu a je na facebooku? Nebo co sakra? Chtějí, aby ostatní viděli jejich předstíranou lítost? Alespoň mě to vrací do reality.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veru Veru | Web | 18. listopadu 2012 v 20:44 | Reagovat

všechno nejlepší! :)poník je bombovej! nakazila jsi mě! :D
to musí bejt hrozný, zvlášť, když ti nikdo z blízkých ještě nezemřel :/ když mě byl rok a půl, umřel mi otec, takže tu smrt neberu tak vážně - když s ní žiju v podstatě každý den...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter