Dazed and confused

12. listopadu 2012 v 16:19 | Malá Miki |  šelma
5. den: Okamžik, kdys přemýšlela o sebevraždě:
- párkrát, kdž jsem byla opravdu zoufalá a nevěděla, jak dál.. jenom jsem nikdy nepřišla na to, jak bych se chtěla zabít :)Omámená a zmatená, přesně tak se momentálně cítím. Chce se mi brečet, chce se mi smát. Mám hlavu přeplněnou myšlenkami, chvilkami úplně prázdnou. NIc se neděje a přitom je toho spousta. Jsem nadšená i naštvaná, nevím, co vlastně chci. Tak dlouho jsem se bránila, snažila se to dostat z hlavy a nakonec se stane tohle? Jsem zmatená, nevím, co mám dělat. Podrobit se nebo si stát za svým, srdce versus mozek...
A ke všemu to jde doma pořád od desíti k pěti.
Jediné, co m drží nad vodou, je Akicon, který proběhl tento víkend. Byla to naprosto výborná akce, poznala jsem spoustu nových tváří (přezdívky si nepamatuji, proto tváří :D), potkala spoustu starých známých, dokonce jsem viděla víc, než jednu přednášku jako minulý rok. Stala se spousta skvělých, i ne tak skvělých, věcí, o kterých se nebudu zmiňovat, bylo by to na dlouho a asi o nich ani psát nechci. No.. a některé si ani nepamatuji ;). Co se stalo na Akiconu, to zůstane na Akiconu.
Ale úplně nejvtipnější byl výraz mého bývalého stalkera, kluka, který je o něco mladší než já, když se mnou a mými přáteli hrál Once upon a time, a jelikož na mě asi po dvou letech zapomněl či co, tak jsem se chtěla zasmát a zeptala se ho jestli si mě pamatuje. Nepamatoval, tak jsem mu řekla:,,Miki". Zmohl se jen na:,,Aha.." a ten jeho výraz, ah.. jsem tak zlá.. Ale on si to zaslouží. Mile jsem se na něj usmála, doufám, že ho to tozhodilo ještě víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

SuperWhoLock - kdo s koho:

Supernatural
Sherlock
Doctor Who

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter